Dlaczego powstał ten blog?

Pomysł na bloga powstał dość dawno, jednak nigdy jakoś nie mogłam się zmotywować, żeby go stworzyć. Jednak często myślałam o tym, żeby te nasze perypetie zapisać, bo często się łapię na tym, że zapominam co wydarzyło się na początku gdy urodziły się dzieci.

Mamy dwójkę dzieci, które dzieli 12 miesięcy (tzw. bliźnięta irlandzkie). B. ma 5 lat. Ostatnio przyjęło się, że B. ma przezwisko Milion, dlatego, że buzia się jemu nie zamyka. I nawet jak już wszyscy zasypiają i padają po całym dniu to B. ma jeszcze ,,milion słów na minutę” do powiedzenia. I często pisząc posty będę nazywać Naszego Pierworodnego – MILION. E. ma 4 lata i to Nasza Gwiazdeczka (tak będę ją nazywać na blogu). Między nimi jest bardzo mała różnica, co łączy się z pewnymi ,,konsekwencjami”, ale to temat na jeden z najbliższych postów. Sama będąc małą dziewczynka, a później nastolatką nie myślałam, że będę miała dwójkę dzieci i marzyła jeszcze przynajmniej o jednym. Z wykształcenia jestem pedagogiem, a moim marzeniem jest studiowanie psychologii.

O czym będzie można przeczytać na moim blogu? Między innymi o:

- relacji między rodzeństwem,

- relacji między dzieckiem/dziećmi a rodzicami,

-integracji sensorycznej (doświadczenia rodzica, którego dziecko dotknęło to zaburzenie),

- opinie o poradnikach dla rodziców,

- pomysły na spędzanie wolnego czasu z dziećmi,

i wszystko inne co nas spotkało i to CO NAS JESZCZE SPOTKA (aż się boje myśleć). :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>